Search results

Close Range

Posted on 28. Nov, 2015 by in Aksion, Krim

Kolt një ish ushtarak detyrohet të shpëtojë mbesën e tij kur motra i kërkon ndihmë. Por duke bërë këtë ai duhet të përballet me kartelin Meksikan Balistika që bashkëpunon me sherifin e zonës. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.3/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier Bestreams […]

Tags: , , , , , , , ,

Assassination

Posted on 27. Nov, 2015 by in Drame, Thriller

Ndërkohë që Korea është e pushtuar nga Japonia në 1933-shin, luftëtarët e pavarësisë planifikojnë vrasjen e tradhtarëve që ia dorëzuan vendin armiqve. Por mes tyre, ndodhet edhe një spiun që vazhdon t’i kallëzojë te forcat armike. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload […]

Tags: , , , , , , , ,

Black Lightning

Posted on 27. Nov, 2015 by in Aksion, Thriller

Vetëtima e Zezë : Një student në Moskë merr si dhuratë nga prindërit një makinë që askush nuk e priste që të fluturonte dhe e përdor për të bërë drejtësi në qytet… Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier Bestreams – […]

Tags: , , , , , , , ,

Frontier(s)

Posted on 21. Nov, 2015 by in Horror, Thriller

Një bandë hajdutësh të rinj arratisen nga Parisi pas një proteste të dhunshme politike, duke përfunduar kështu në një gropën e disa Nazistëve të çmendur. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier Bestreams – VideoMega – TheVideo – – – – […]

Tags: , , , , , , , ,

Bandidas

Posted on 21. Nov, 2015 by in Aksion, Komedi, Krim

Meksikë, fillimet e viteve “900. Sara Sandoval, vajza e një bankieri dhe Maria Alvarez, vajza e një fermeri, grabisin banka për të luftuar Tyler Jackson, një funksionar Bankar i ngarkuar për të eksploruar terrenin për hekurudhën. Shumë shpejt dy vajzat bëhen të kërkuara dhe pas gjurmëve të tyre vihet Inspektori Quentin… Trailer: Youtube Vlerësimi sipas […]

Tags: , , , , , , , ,

The Girl with the Dragon Tattoo

Posted on 21. Nov, 2015 by in Drame, Krim, Mister

Filmi është një përshtatje shumë e suskesshme e romanit “bestseller” të autorit suedez, Stieg Larsson, i cili trajton një histori mbërthyese dhe plot të papritura. Historia ka në qendër gazetarin e rrënuar Mikael Blomkvist (i luajtur nga ylli i Hollivudit, Daniel Craig), i cili investigon mbesën e humbur të një pasunari që prej 40 vjetësh. […]

Tags: , , , , , , , ,

A Moment to Remember

Posted on 21. Nov, 2015 by in Drame, Romance

Një moment për të kujtuar, një histori dashurie Koreane e një çifti, kur 27 vjeçarja Suni është e diagnostikuar me një sëmundje të rrallë Alezhmeri… Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 8.3/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier Bestreams – VideoMega – TheVideo – – – – […]

Tags: , , , , , , , ,

A Better Tomorrow

Posted on 20. Nov, 2015 by in Aksion, Drame

Trafikantët e armëve Hjuk dhe Joung-çun janë si vëllezër dhe asgjë s’mund t’i përçajë. Kur ata arritën të largoheshin nga Korea e Veriut lanë pas vëllanë më të vogël të Hjukut, Çulin dhe nënën e cila vdiq në burg. Tre vjet më vonë Çul arrin të shkojë në Korenë e Jugut dhe futet në forcat […]

Tags: , , , , , , , ,

Heist

Posted on 20. Nov, 2015 by in Aksion, Thriller

Një baba që nuk ka para për të paguar ndërhyrjen dhe trajtimin e vajzës së tij, ndihet i pashpresë. Një nga punonjësit e tjerë të kazinosë, lakmitari Koks, i ofron që të grabisin kazinonë. Kur gjërat shkojnë keq, ata detyrohen të marrin peng një autobuz. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko […]

Tags: , , , , , , , ,

Spectre

Posted on 20. Nov, 2015 by in Aksion, Aventure, Thriller

Një mesazh i fshehtë nga e kaluara e Bondit e dërgon atë në një shteg të ri për të zbuluar një organizatë keqbërëse. Ndërkohë që M lufton forcat politike për të mbajtur gjallë shërbimin sekret, Bond përpiqet të zbulojë të vërtetën e tmerrshme prapa Spektrit. VERSIONI: KAMER Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10 Shiko Shkarko […]

Tags: , , , , , , , ,

The Last Witch Hunter

Posted on 16. Nov, 2015 by in Aksion, Aventure, Fantazi

Koulder është gjahtari i shtrigave që ka jetuar për 800 vite për shkak të mallkimit që i bëri mbretëresha e shtrigave. Tani ajo është kthyer përsëri dhe është detyra e Koulder që ta ndalojë. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier […]

Tags: , , , , , , , ,

Ant-Man

Posted on 16. Nov, 2015 by in Aksion, Aventure, Fantashkence

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brëndshëm dhe të ndihmojë dr.Hank PYM për të realizuar një plan për të shpëtuar botën. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 7.7/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag […]

Tags: , , , , , , , ,

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Posted on 16. Nov, 2015 by in Horror

Duke përdorur një kamera speciale që mund të shikojë shpirtra, një familje duhet të mbrojë vajzën e saj nga një shpirt i keq që ka një plan djallëzor. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 4.5/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier Bestreams – VideoMega – TheVideo – […]

Tags: , , , , , , , ,

Salt

Posted on 14. Nov, 2015 by in Aksion, Krim, Mister

Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një detektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajësinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: “Kush është Salt?” Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10 Shiko […]

Tags: , , , , , , , ,

Knock Off

Posted on 14. Nov, 2015 by in Aksion, Komedi, Thriller

Një stilist mode (Jean Claude Van Damme) duhet të bashkojë forcat me agjentët CIA-s për të luftuar terrorizmin. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 4.7/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier Bestreams – VideoMega – TheVideo – – – – – – –

Tags: , , , , , , , ,

The Eagle

Posted on 14. Nov, 2015 by in Aksion, Aventure, Drame

Në një Britani të pushtuar nga Romakët, një ushtar i ri romak kërkon të nderojë kujtimin e babait të tij duke gjetur emblemën e shqiponjës së legjionit të tij të dikurshëm. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag ClicknUp Openload Uptobox Vodlocker Filepup Geupload Geupload Vidto 1Fichier Bestreams – VideoMega […]

Tags: , , , , , , , ,

Faqja 1 nga 5912345...102030...Fundit »
Protected with SiteGuarding.com Antivirus