Search results

Step Up All In

Posted on 14. Dec, 2014 by in Drame, Romance

Të gjithë yjet nga filmat e mëparshëm të Step Up vijnë së bashku në Las Vegas, duke luftuar për një fitore që mund të përcaktojë ëndrrat dhe karrierat e tyre. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10 Shiko Shkarko Firedrive Shkarko Direkt Sockshare Shkarko Direkt 1 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecloud Videoweed NosUpload NowVideo […]

Tags: , , , , ,

Three Steps Above Heaven

Posted on 29. Jul, 2015 by in Drame, Romance

Kjo është historia e bukur e dashurisë mes djalit të keq dhe vajzës studioze. A munden dy njerëz kaq të ndryshëm të bëjnë që lidhja e tyre të funksionoj?! Ndiqni filmin e shumë pëlqyer dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vidbull Oboom Filehoot […]

Tags: , , , , , , , ,

Air

Posted on 17. Aug, 2015 by in Fantashkence, Thriller

Në një të ardhme të afërt, ajri nuk është më i pastër. Dy inxhinierë janë dërguar për t’u kujdesur për njerëzit e fundit në Tokë. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.5/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag Oboom Openload Uptobox Vodlocker Mega Userfiles Userfiles Vidto 1Fichier Megavideo – VideoMega – V-Vids – – – – […]

Tags: , , , , , , , ,

The Theory of Everything

Posted on 25. Jan, 2015 by in Biografi, Drame, Romance

Marëdhënia mes fizikantit të famshëm Stephen Hawking dhe gruas së tij. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 7.8/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt 1 V1 Player Shkarko Direkt 2 Played Movreel Novamov Uptobox Videoweed Filecloud Nowvideo Nosupload Vidto Uploaded Vidbull – Promptfile – Vidspot – – – – –

Tags: , , , , ,

Protected with SiteGuarding.com Antivirus