Search results

Taken 3

Posted on 28. Jan, 2015 by in Aksion, Thriller

Një ish-operativ i qeverisë, Brajan Mills akuzohet për një vrasje të pamëshirshme, që ai nuk e kishte kryer apo dëshmuar. Ndërsa ai gjurmohet dhe ndiqet nga policia, Mills sjell grupin e tij të veçantë dhe të aftë, për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të pastruar emrin e tij. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: […]

Tags: , , , , ,

Tooken

Posted on 18. Aug, 2015 by in Komedi

Versioni komedi i filmit “TAKEN”. Agjenti Brajan Millers vihet përsëri në ndjekje të shqipëtarëve për të shpëtuar vajzën, gruan dhe nënën e tij. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 3.7/10 Shiko Shkarko Netu Shkarko Direkt Vid.ag Oboom Openload Uptobox Vodlocker Mega Userfiles Userfiles Vidto 1Fichier Megavideo – VideoMega – V-Vids – – – – – – […]

Tags: , , , , , , , ,

Protected with SiteGuarding.com Antivirus